Napísali nám...

 
Veľké ĎAKUJEM! Pani Veronika je zázračná osoba, ktorá ako jediná dokázala odstrániť môj dlhoročný zdravotný problém. Je to veľmi šikovná, múdra a cieľavedomá žena s veľkými skúsenosťami, ktorá rieši všetko do hĺbky a venuje sa každému klientovi vo dne aj v noci. Všetkým potencionálnym klientom ju vrelo odporúčam!!!
                                               Mária, Veľká Británia
Jenom člověk, který má neutuchající touhu se vzdělávat a posouvat své poznání dál, je schopen poskytnout kvalitní poradenství. A platí to dvojnásob v situacích, kdy radami ovlivňujeme zdraví.
Paní doktorka Mičianová je ukázkovým příkladem „zodpovědného nadšence“, u kterého najdete odpovědi na otázky, jak přistupovat ke stravě v případě potravinových intolerancí a alergií. Byla premiantem kurzu Poradce pro výživu a nesmírně si vážím faktu, že ani po jeho úspěšném absolvování její potřeba vstřebávat nové informace neskončila. Lidi jako ona mění svět k lepšímu…
Mgr.Martin Jelínek
Lektor kurzu „Poradce pro výživu" 
https://www.kurzyatac.cz/

Perfektná prednáška, Veronika je konečne odborník, ktorý rozumie problematike
a zrozumiteľne vysvetlí zložité veci i laikovi  teším sa na daľší seminár
Daniela, Stupava

Ako mamička dieťaťa so skutočnou anafylaxiou som veľmi rada, že sa robí takáto osveta. Jednak preto, že si ľudia pletú skutočné alergie s ľahkými netoleranciami a na druhej strane aj preto, že niektorí sa zasa boja, že im dieťa automaticky umrie v rukách a následne sa dieťaťa boja. Ďakujem Vám za túto prácu. Je v súčasnej dobe veľmi dôležitá.
Sasha, Stupava

Chcela by som sa poďakovať Veronike za jej profesionálny a odborný prístup, za jej ochotu a flexibilitu pri riešení mojich problémov spojených zo zdravotným stavom. Ďakujem jej moc za poskytnutie cenných informácií k problematike stravovania a tieto rady sa budem snažiť využívať v mojej budúcnosti čo najdlhšie.
Ešte raz ďakujem moc za pomoc.

Aďa, Trenčín

Dobrý deň pani Mičianová, týmto by som sa Vám chcela poďakovať za Váš prístup, cenné rady a empatickú pomoc. Aj Vašou zásluhou sa mi podarilo schudnúť 8 kg, upraviť stravovanie a dúfam aj natrvalo zmeniť názor na zdravú stravu a životný štýl. Musím sa pochváliť, že aj napriek tomu, že som už u Vás skončila s návštevami, úplne som zmenila jedálniček, stravujem sa podľa možnosti potravinami, ktoré sú pre mňa vhodné a naozaj len výnimočne "vybočím z koľají" (možno si pamätáte ako zbožňujem pizzu, ktorú si doprajem tak raz za dva mesiace aj to bezlepkovú alebo cereálnu). Som presvedčená, že ste zmenili môj pohľad na stravovanie a zdravý životný štýl a že vo Vás má fundovanú, kvalifikovanú a kompetentnú poradkyňu, ktorá je ochotná pomôcť pri zvládaní programu nad rámec pracovných povinností.
Preto Vám naozaj veľmi pekne ďakujem, prajem veľa osobných aj pracovných úspechov a všetko dobré.
Marcela, Trenčín

Dobrý deň, som s vami veľmi spokojná. Oceňujem vaše príjemné vystupovanie, dobre rady a ponaučenia a nakoniec aj skvelé rady pri výbere vhodných výrobkov. A veľká vďaka za darček ktorý ste mi navrhli.
S pozdravom a pekný deň prajem.

Katka, Bánovce nad Bebravou

Pani Mičianová, chcem Vám úprimne poďakovať za Váš prístup, ktorý máte voči svojím klientom ako odborníčka na výživu. Máte pekný vzťah s klientom, ste milá, láskavá a vždy ochotná pomôcť. S Vašou prácou som bola nadmieru spokojná, pozitívne Vás hodnotím ako človeka a ako aj odborníka.  Je mi ľúto, že naša spolupráca
už končí, prajem Vám veľa úspechov vo Vašom ďalšom živote tak  ako v pracovnom aj osobnom.
Ďakujem s pozdravom zostáva Vaša klientka.

Hana, Bánovce nad Bebravou

Vašu pomoc som vyhľadala v júli 2017 ako opuchnutá a zavodnená bublina. Po 3/4 roku návštev je zo mňa iný človek. Pani Mičianová mi pri mojich opakovaných návštevách mi dopomáhala k menšej váhe ale i k lepšiemu chápaniu samej seba, za čo jej veľmi pekne ďakujem. Toto poznanie mi dalo veľa a chcem naďalej v takom štýle pokračovať.  Ďakujem Vám čo ste pre mňa urobili a robíte naďalej.
Katka, Horné Srnie

Ja som bola s Vaším prístupom plne spokojná. Tak milú, srdečnú osôbku s profesionálnym prístupom možno pohľadať. Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Aj keď som neschudla požadované kilá, čo však nebol môj primárny ciel, zmenil sa mi pohľad na stravovacie návyky, stravovací režim a hlavne stravovacie hodnoty. Napriek tomu, že som doma už mesiac NEPRIBRALA SOM ani kilo. Pohybu veľa nemám, ale pochopila som že bez cvičenia v mojom veku a bez pohybu to už nejde. Každý deň venujem cvičeniu pol hodinu. Večer už toľko nepodnikám nájazdy na chladničku - nechutí mi lebo počas dna sa dostatočne najem. Tým, že sme konzultovali jedálničky tak dlho a tiež sme preberali ich výživové hodnoty mám to v pamäti a VŽDY na to myslím a to pri konzumácií aj nákupe. Ide o moje zdravie a môj život a Vy ste bola ta pomocná ruka ktorej som sa počas 4 mesiacov držala. Dôverovala som Vám . Naučila som sa stáť - behať už musím sama.
ĎAKUJEM, ĎAKUJEM, ĎAKUJEM. Príjemný deň Vám prajem a veľa zdravia.
Božena, Dubnica nad Váhom


Ďakujem vám, že ste ma povzbudili a naštartovali vo mne chuť urobiť v mojom živote zásadnú zmenu. Začala som si dávať pozor na stravu a pochopila som ako je dôležitá pravidelnosť a cvičenie. Ďakujem vám za váš prístup a milé povzbudivé slová. Ste fajn a rada som Vás spoznala. Určite budem aj mojim kamarátom odporúčať Vaše služby nakoľko ste mi veľmi pomohli začať sa pozerať a všetko úplne inými očami. Vďaka ešte raz.
Martina, Trenčín

Ďalšie referencie nájdete tu