Chudnite s rozumom. Chudnite zdravo. Chudnite s nami.

 

1. Analyzujeme vaše stravovanie


 

2. Vypracujeme vám individuálny výživový plán

 

3. Nastavíme vám správnu výživu a určíme vhodné potraviny

4. Dáme vám praktické rady ohľadom varenia, pečenia a tiež od nás dostanete recepty

 
 

Prvú zmenu, ktorú pocítite už na druhý deň po vysadení nevhodných potravín z vašej stravy, bude nával energie. Ako je to možné? Trávenie a imunitný systém nebudú zaťažení zdĺhavým trávením, rozkladaním komplikovaných bielkovín a identifikovaním nevhodných látok v trávení. Práve naopak.

Každý máme svoju optimálnu váhu, pri ktorej sa cítime zdravý a vo forme. Chudnutie a redukcia váhy je tá ľahšia časť, ale na jej udržanie je potrebný správny proces redukcie so zachovaním svalovej hmoty. Proces môže byť pomalší, ale efekt trvalý.

Stres je každodenná účasť našich životov a vyhýbanie sa mu je takmer nemožné. Kľúčové pre nás je vedieť stres spracovať? Správnou výživou prirodzene posilňujeme aj stresovú odolnosť. Nechajte si poradiť ako spracovať stres a nepríjemne pocity, ktoré nás obmedzujú na ceste za našimi cieľmi.

Dostanete od nás konkrétne názvy surovín a potravín, ktoré sú pre vás vhodné. Recepty, z týchto surovín a jednoduché nápady na zdravé varenie.

Vstrebávanie živín bude efektívnejšie, tým získate zo stravy ešte viac energie a k tomu sa pridá ušetrená energia zo zjednodušeného trávenia.


S našou výživovu špecialistkou hladovať nikdy nebudete. Práve naopak. Na základe typológie metabolizmu a vášho celkového zdravotného stavu vám vyberieme konkrétne potraviny pre vás a vypracujeme individuálny výživový plán. Výživový plán zabezpečuje plnohodnotnú výživu, pomocou vhodných a nevhodných potravín určených z typológie vášho metabolizmu.   
Výživový plán je v rozsahu 50-60 strán a obsahuje zhodnotenie vášho stavu, odporúčania na základe fungovania vášho metabolizmu, vhodné potraviny a recepty. Výživový plán je stanovený presne na váš typ metabolizmu a zdravotný stav, preto sa ním môžete riadiť už nastálo.

Prihláste sa na odbornú konzultáciu, osobne alebo online 35e/hod